Skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie lub zadzwoń 531 975 095- Odpowiemy Błyskawicznie

Imię i nazwisko

Telefon:

Adres email

Wiadomość

Aplikacje

Aplikacje i Gry
Oferujemy wykonanie dowolnego oprogramowania na urządzenia przenośne – telefony komórkowe, smartfony, palmtopy, konsole. Usługa obejmuje następujące formy oprogramowania:

aplikacje samodzielne – działające na urządzeniu bez potrzeby dostępu do internetu,
aplikacje klienckie – łączące się przez Internet (wifi/gprs/3g) z aplikacją na serwerze,
aplikacje internetowe – w postaci strony WWW dostosowanej do małego ekranu,
gry na komórki i konsole.
Aplikacje mogą być przeznaczone zarówno do użytku wewnętrznego firmy (np. wsparcie sprzedaży, komunikacji, czy innych procesów biznesowych), jak też do dalszej odsprzedaży klientom masowym.

Oferujemy również portowanie aplikacji mobilnych między różnymi platformami.

W przypadku aplikacji i gier mobilnych przeznaczonych na rynek masowy istotne jest umieszczenie ich w odpowiednim sklepie internetowym, dzięki czemu użytkownicy mogą je łatwo znaleźć i kupić. Dla każdej platformy sprzętowej istnieje dedykowany sklep – m.in. Apple App Store (dla aplikacji na iPhone i iPad), Google Play (dawniej: Adroid Market), Nokia Ovi Store, Samsung Apps, Windows Phone Marketplace.

Oferujemy pełną obsługę procesu umieszczenia oprogramowania w sklepie, m.in.:

stworzenie aplikacji zgodnie z wytycznymi sklepu,
przeprowadzenie wymaganych testów,
uzyskanie stosownych certyfikatów,
formalne zgłoszenie aplikacji do sklepu,
poniesienie opłat związanych z publikacją aplikacji.

Aplikacje  na Facebook

SAMWEB stawia na najnowsze rozwiązania technologiczne podążające z duchem czasu. Specjalizujemy się w pisaniu aplikacji dedykowanych tworzonych w środowisku web 2.0 (głównie aplikacje na Facebooka). Nasze bogate doświadczenie w tym zakresie pozwala nie tylko na tworzenie nowatorskich mechanizmów, ale także zabezpiecza przed hackerami. Standardy bezpieczeństwa zawsze były dla nas priorytetem. Nie tylko jednak portale społecznościowe nie mają przed nami tajemnic. Jako Web Software House jesteśmy twórcami rozwiązań w sektorze B2B, jak systemy ERP czy też CRM.