Skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie lub zadzwoń 531 975 095- Odpowiemy Błyskawicznie

Imię i nazwisko

Telefon:

Adres email

Wiadomość

Dlaczego my?

Nasz zgrany team oraz nasi partnerzy działają z  troską o to, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo komfortowo .
Twój problem – nasza głowa 🙂
Tworzymy, promujemy, analizujemy efekty i doradzamy, a wszystko po to, aby zapewnić jak najlepsze wyniki i co za tym idzie zadowolenie klienta.

Firma SAMWEB powstała z myślą o kompleksowej obsłudze firm , tak aby sprawiały jak najlepsze wrażenie  w sieci , oraz poza nią.
Każdego naszego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Od samego początku projektu aż do osiągnięcia pełnej Jego satysfakcji jest On prowadzony przez osobistego project managera.
Zadaniem project managera jest przeprowadzenie wywiadu z klientem odnośnie oczekiwań co do wyglądu i funkcjonalności projektu. Osoba ta jest niezbędnym ogniwem łączącym oczekiwania klienta i przydzielenia najodpowiedniejszych osób do wykonania poszczególnego projektu.
Project Manager jest osobą do której mogą Państwo bez wahania dzwonić z sugestiami lub pytaniami dotyczącymi projektu od godz. 8 do 22 każdego dnia.

Duże znaczenie mają też nasi partnerzy strategiczni, z którymi stała współpraca daje nam nieograniczone możliwości oraz maksymalną redukcję kosztów jakie ponoszą nasi klienci.