Skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie lub zadzwoń 531 975 095- Odpowiemy Błyskawicznie

Imię i nazwisko

Telefon:

Adres email

Wiadomość

Www

Zapraszamy do stworzenia strony www wraz z naszym doświadczonym i mającym pełne głowy pomysłów teamem. Ponieważ szanujemy każdego naszego klienta i traktujemy w wyjątkowy sposób, zostaje przydzielony project manager który będzie koordynował projekt od samego początku aż do osiągnięcia pełnej satysfakcji klienta.

 

Zadaniem project managera jest przeprowadzenie wywiadu z klientem odnośnie oczekiwań co do wyglądu i funkcjonalności strony. Osoba ta jest niezbędnym ogniwem łączącym oczekiwania klienta i przydzielenia najodpowiedniejszych osób do wykonania poszczególnego projektu.

 

Project Manager jest osobą do której mogą Państwo bez wahania dzwonić z sugestiami lub pytaniami dotyczącymi projektu od godz. 8 do 22 każdego dnia.

 

Dlaczego strony są tak ważne?

Ponieważ to bardzo skuteczna metoda promocji firmy. Miliony ludzi codziennie szuka w Internecie stron www z produktami lub usługami, których kupnem są zainteresowani. Dzięki witrynom internetowym klienci mogą przeglądać oferty setek firm bez potrzeby wychodzenia z domu, dlatego projektowanie i tworzenie stron internetowych jest tak ważne.

 

Wraz ze wzrostem popularności i rozwojem Internetu, znacznie wzrosło znaczenie stron internetowych. Jeśli firma chce być zauważona w sieci, musi poświęcić sporo czasu i zasobów. Aby strona www przyciągała nowych klientów, musi spełniać również przynajmniej podstawowe wymagania co do użyteczności.